Постинг
20.05.2009 20:33 -
Zora je- поздрав за всички, които четат моя блог
Драги ми съблогъри и приятели, и аз този път искам да ви поздравя с една песен, която бях забравил от моето детство.... Насладете се и ви желая приятен ден!!!
Zora je
Zora je svanula
suza je iz oka kanula
zora je, nema te
cujes li, ne mogu bez tebe
Refren
Sanjam te, sanjam te
sve me jos, sve me jos
sve me sjeca na tebe
samo pjesma moja cuje se
al" nema te
Zora je, nema te
samo me tuga miluje
zora je svanula
suza je iz oka kanula
Refren
Следващ постинг
Предишен постинг
за хубавия поздрав и с пожелание за приятна вечер!:)
цитирайче тази жена друго да не беше изпяла, пак щеше да влезе в историята не само на югославската, не дори и на балканската, а в световната музикална култура.
цитирайМузика: Джордже Новкович
текст: Надежда Захариева
Зора е - съмва се.
А сълзи горчат в очите ми.
Зора е. Няма те.
Чуваш ли? Не мога аз без теб!
Припев:
Искам те, искам те!
Тази нощ, тази нощ
сякаш няма край без теб.
Само мойта песен лута се.
Няма те!
Зора е. Няма те.
В мрака син със друга някъде.
Зора е - съмва се.
А сълзи горчат в очите ми.
Припев:
Зора е - съмва се.
А сълзи горчат в очите ми.
Зора е. Няма те.
Чуваш ли? Не мога аз без теб!
Припев:
цитирайтекст: Надежда Захариева
Зора е - съмва се.
А сълзи горчат в очите ми.
Зора е. Няма те.
Чуваш ли? Не мога аз без теб!
Припев:
Искам те, искам те!
Тази нощ, тази нощ
сякаш няма край без теб.
Само мойта песен лута се.
Няма те!
Зора е. Няма те.
В мрака син със друга някъде.
Зора е - съмва се.
А сълзи горчат в очите ми.
Припев:
Зора е - съмва се.
А сълзи горчат в очите ми.
Зора е. Няма те.
Чуваш ли? Не мога аз без теб!
Припев:
Поздрави!
цитираймелотдия, текст, всичко, а и клипа си го бива. Поздрави
цитирай
6.
анонимен -
Благодапя ти !:,)
21.05.2009 18:54
21.05.2009 18:54
Чудесен поздрав ! Настръхнах , като я чух !
цитирайМного любима песен! Как хубаво си поплакахме с приятелката ми! Благодаря ти!!!
цитирайПесента е може би 30 годишна, но е разкошна. Хубав празник Ванекс!
цитирайТова е една от любимите ми песни!
цитирайтази песен е издадена през 1985 година в албума Hocu tebe.
Препоръчвам на всички, които харесват тази велика песен, да си свалят от masters-tb.com цялата дискография на Неда Украден. Потърсете на Neda Ukraden.
След като прослушате всички нейни песни ще видите като на длан не само цялото й творчество, но и целия й живот и съдба.
цитирайПрепоръчвам на всички, които харесват тази велика песен, да си свалят от masters-tb.com цялата дискография на Неда Украден. Потърсете на Neda Ukraden.
След като прослушате всички нейни песни ще видите като на длан не само цялото й творчество, но и целия й живот и съдба.
11.
анонимен -
gerry
21.07.2010 00:30
21.07.2010 00:30
nqma druga takava
цитирайТърсене

