Потребителски вход

Запомни ме | Регистрация
Постинг
20.05.2009 20:33 - Zora je- поздрав за всички, които четат моя блог
Автор: vanex Категория: Музика   
Прочетен: 7575 Коментари: 11 Гласове:
1



Драги ми съблогъри и приятели, и аз този път искам да ви поздравя с една песен, която  бях забравил от моето детство.... Насладете се и ви желая приятен ден!!!



Zora je

Zora je svanula
suza je iz oka kanula
zora je, nema te
cujes li, ne mogu bez tebe

Refren

Sanjam te, sanjam te
sve me jos, sve me jos
sve me sjeca na tebe
samo pjesma moja cuje se
al" nema te

Zora je, nema te
samo me tuga miluje
zora je svanula
suza je iz oka kanula

Refren






Гласувай:
1



Спечели и ти от своя блог!
1. iliada - С благодарност
20.05.2009 20:34
за хубавия поздрав и с пожелание за приятна вечер!:)
цитирай
2. vmitkov - Тази песен е с толкова красива мелодия и толкова чувствена,
20.05.2009 20:44
че тази жена друго да не беше изпяла, пак щеше да влезе в историята не само на югославската, не дори и на балканската, а в световната музикална култура.
цитирай
3. vmitkov - Български превод
21.05.2009 02:41
Музика: Джордже Новкович
текст: Надежда Захариева

Зора е - съмва се.
А сълзи горчат в очите ми.
Зора е. Няма те.
Чуваш ли? Не мога аз без теб!

Припев:
Искам те, искам те!
Тази нощ, тази нощ
сякаш няма край без теб.
Само мойта песен лута се.
Няма те!

Зора е. Няма те.
В мрака син със друга някъде.
Зора е - съмва се.
А сълзи горчат в очите ми.

Припев:

Зора е - съмва се.
А сълзи горчат в очите ми.
Зора е. Няма те.
Чуваш ли? Не мога аз без теб!

Припев:
цитирай
4. kuracpalac - ;-))
21.05.2009 08:38
Поздрави!
цитирай
5. kasnaprolet9999 - Чудесна песен,
21.05.2009 12:15
мелотдия, текст, всичко, а и клипа си го бива. Поздрави
цитирай
6. анонимен - Благодапя ти !:,)
21.05.2009 18:54
Чудесен поздрав ! Настръхнах , като я чух !
цитирай
7. tili - Саням те, саням те...
21.05.2009 23:46
Много любима песен! Как хубаво си поплакахме с приятелката ми! Благодаря ти!!!
цитирай
8. skribezium - Песента е може би 30 годишна, но е ...
24.05.2009 10:25
Песента е може би 30 годишна, но е разкошна. Хубав празник Ванекс!
цитирай
9. mamas - Поздрав!
24.05.2009 17:18
Това е една от любимите ми песни!
цитирай
10. vmitkov - По-точно
24.05.2009 20:26
тази песен е издадена през 1985 година в албума Hocu tebe.

Препоръчвам на всички, които харесват тази велика песен, да си свалят от masters-tb.com цялата дискография на Неда Украден. Потърсете на Neda Ukraden.

След като прослушате всички нейни песни ще видите като на длан не само цялото й творчество, но и целия й живот и съдба.
цитирай
11. анонимен - gerry
21.07.2010 00:30
nqma druga takava
цитирай
Търсене

За този блог
Автор: vanex
Категория: Новини
Прочетен: 989346
Постинги: 134
Коментари: 472
Гласове: 6202
Календар
«  Юни, 2026  
ПВСЧПСН
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930